وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین کیست؟

در جلسه رسیدگی آنلاین ، وکیل آنلاین و فردی که نیاز به جلسه مشاوره با وکیل آنلاین دارد از طریق سیستم تلفن یا رایانه و به صورت تصویری یا صوتی یا پیامکی مبادرت به برگزاری جلسه نموده و مخاطب با طرح سوالات خود از وکیل ، پاسخ را به صورت مشاوره آنلاین دریافت می‌ کند.

مزایای استفاده از وکیل آنلاین چیست؟

در شهرهایی مثل مشهد و تهران که ارتباط حضوری اشخاص موجب اتلاف وقت و انرژی اشخاص و شرکت‌ ها می‌ گردد وکیل آنلاین می‌ تواند نقش موثری در حل مسائل مراجعین دفتر وکالت داشته باشد. وکیل آنلاین مشهد و تهران، در جهت بهبود وضعیت و تسریع در روند مسائل موکلین، بسیار موثر خواهد بود. حتی وکیل آنلاین در بستر واتساپ نیز می‌ تواند در زمان‌ های ضروری راهگشای مخاطبین باشد.

همچنین بسیاری از افراد دارای مسائلی خارج از مکان محل زندگی خود بوده و در حل مسائل می‌ بایست نظر افراد متخصصی را جویا شوند که در خارج از کشور یا در شهر‌ های متفاوتی زندگی مینمایند و مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین می‌ تواند نقش موثری در حل مسائل افراد داشته باشد. به طور مثال افرادی که به دنبال وکیل مهاجرت به کانادا هستند می‌ بایست با دریافت برنامه فرایند مهاجرت به کانادا، از وکیل متخصص و آگاه به قوانین مهاجرت به صورت آنلاین ، مشاوره حقوقی دریافت نمایند و وکالت به طریق آنلاین می تواند راهگشا باشد. و همچنین با توجه به معضلات ناشی از خدمات اینترنتی، اعتماد به وکیل آنلاین برای حل مسائل امری دشوار و مستلزم بررسی سوابق و نتایج فعالیت های حقوقی دفتر وکالت وکیل آنلاین می باشد .

وکیل‌ آنلاین ، وکیل‌ هایی هستند که با تسلط و آگاهی از قوانین ، مخاطبین و سوال کنندگان را در حل مسائل و مشکلات حقوقی  مرتبط ، راهنمایی می‌ نمایند و می توانند در هر مکانی، به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین مبادرت به اقدام مشاوره یا وکالت نمایند.

آیا نیاز به حضور در دفتر وکالت وکیل آنلاین می‌ باشد؟

 در فرایند رسیدگی به مسائل به صورت آنلاین حضور اشخاص در دفتر وکالت وکیل آنلاین امری ضروری نمی‌ باشد. ولی با توجه به مخاطرات ناشی از اینترنت یا سو استفاده اشخاص غیر قانونی از فضای اینترنت وکالت از طریق آنلاین می‌ بایست پس از تحقیقات لازم و کسب اطمینان از وکیل آنلاین صورت بگیرد.

آیا تنظیم لوایح به صورت غیر حضوری امکان دارد؟

تنظیم لایحه توسط وکیل و در فضایی که خود او انتخاب می‌ نماید تنظیم می‌ گردد و وکیل آنلاین در راستای تنظیم لایحه می‌ تواند به صورت آنلاین نسبت به ارسال و دریافت اسناد و مدارک مستند لایحه دفاعیه یا سند حقوقی  از موکل خود کمک بگیرد. و در حال حاضر با توجه به آنلاین بودن جلسات رسیدگی در دادگاه ، تنظیم لایحه از طریق آنلاین و ثبت آن توسط وکیل یا دفاتر خدمات قضایی یا هر یک از اشخاص پرونده امکان دارد.

وکیل آنلاین

درخواست مشاوره با وکیل آنلاین

وکیل متخصص با شما در سریع ترین زمان ممکن ارتباط خواهد گرفت.

آیا می خواهید به تیم ما ملحق شوید؟

جای شما در میان ما خالی است.

ما همواره به دنبال افراد واجد شرایط، متخصص و متعهد هستیم.

اگر شما نیز خودرا در این حیطه می بینید از طریق فرم ذیل همین امروز ثبت نام نمایید:

16 دیدگاه برای “وکیل آنلاین

 1. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشین کارهاتون چقدر خوبه؟ همه وکیل هستید یا اینکه دانشجوهای وکالت هم هستن؟ چون کار من یه جورایی حرفه ای ،هست پدرم اومده تمام مالشو زده به نام خواهرم به من فقط ماشینشو داده که برم اسنپ کار کنم!!! الان چیکار کنم!

  • تیم حقوقی گفته:

   سلام خسته نباشید حیطه حقوقی شما در زمینه مشکلات حقوقی ارث میباشد که وکلای متخصص ما در این زمینه به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی هستند در ضمن جای نگرانی نیست چرا که خدمات ما تضمین شده است و حتماً به شما کمک خواهد شد.

  • تیم حقوقی گفته:

   باسلام شما میتوانید در ۲۴ ساعت شبانه روز با وکیل آنلاین در خصوص سوالتون در فضای مجازی چت نمایید.

  • تیم حقوقی گفته:

   باسلام شما در هرتایم از شبانه روز میتوانید با پرداخت هزینه با وکیل آنلاین در خصوص سوالتون چت یا تماس برقرار نمایید.

  • تیم حقوقی گفته:

   با سلام بله شما میتوانید با توجه به سوالتون با وکیل آنلاین خانم یا وکیل آنلاین آقا مشاوره حقوقی داشته باشید.

  • تیم حقوقی گفته:

   وکلای پایه یک دادگستری در تخصصهای حقوقی مختلف که به صورت ۲۴ ساعته آنلاین هستند و حاضرند تا به روشهای مختلف در شبکه های اجتماعی و وبسایت وکیل تلفنی مشاوره حقوقی تخصصی ارائه دهند.

  • تیم حقوقی گفته:

   مشاوره حقوقی آنلاین ۲۴ ساعته بررسی آنلاین تمامی پروندههای حقوقی نگارش تمامی اوراق حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *