مشاوره جقوقی

مصطفی راحمی مشاوره حقوقی

تفاوت خدمات وکالتی و مشاوره جقوقی:

مطابق قانون وکالت مصوب ۱۳۲۵ وکالت و مشاوره می‌ بایست توسط افراد واجد شرایط قانونی صورت بگیرد و مشاوره یا اقدام برای انجامِ امر حقوقی، توسط وکیل و در غالب رفتار وکالتی منوط به توافق بین طرفین باشد که می‌ تواند به صورت مجازی، تلفنی یا حضوری صورت بگیرد. اطمینان به مشاور حقوقی از طریق تحقیق و جستجوی بهترین وکیل موردنیاز توسط اشخاص صورت می‌ گیرد.

مشاوره حقوقی حضوری یکی دیگر از خدماتی است که هر موسسه حقوقی اقدام به ارائه آن می‌ نماید. شرکت در چنین جلسه مشاوره‌ ای نقطه عطفی در هر پرونده حقوقی خواهد بود. امکان برقراری ارتباط حضوری با وکیل پایه یک دادگستری با تجربه و کار بلد راه‌ های بسیار سریع و راحتی برای موفقیت در یک پرونده حقوقی به روی شما باز خواهد کرد. اولین و مهم‌ ترین قدم برای موفقیت در هر مسئله‌ ای اطلاع از قوانین درست آن بوده و این مهم، نیاز به مشاوره حقوقی حضوری خواهد داشت؛ البته تجربه و شخصیت وکیل شما نیز در روند چنین جلساتی تأثیرگذار است. فراموش نکنید که بهترین زمان برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی حضوری قبل از هر اقدامی است. قدم گذاشتن به یک بحران حقوقی، کیفری و یا تجاری نیاز به یک راهنمای با تجربه داشته تا شما را در مسیر درست قرار دهد.

شرکت در جلسه مشاوره حقوقی نیازمند صرف وقت و هزینه‌ هایی است.

در بسیاری از مواقع نه وقت لازم برای چنین امری در اختیار شرکت‌ ها یا افراد می‌ باشد. نه پرداخت چنین هزینه‌ هایی برای برخی از امور حقوقی منطقی به نظر می‌ رسد. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مجازی بهترین دستورالعمل برای چنین زمان‌ هایی است. که هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه‌ جویی خواهد کرد. ارتباط با یک وکیل و استفاده از خدمات مشاوره حقوقی در لحظاتی حساس می‌ تواند شما را از ورود به یک منجلاب بزرگ نجات داده و چراغ راه شما شود. برای کسانی که از مسائل حقوقی آگاهی نداشته و در لحظه نیاز به تصمیم‌ گیری درباره چنین موضوعاتی دارند. ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مجازی بیش از سایرین نیز می‌ باشد. یک وکیل خوب بااطلاع از شرایط شما قادر خواهد بود تا بهترین راهنمایی‌ ها را به شما عرضه دارد.

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل

ضرورت مشاوره با وکیل و دریافت مشاوره در همه موارد و موضوعات کیفری، حقوقی، قضایی، خانواده و غیره به افراد کمک می نماید که از طریقه و راه کار احقاق حقوق خود آگاهی یابند. و پس دریافت مشاوره حقوقی از وکیل افراد می‌ دانند چطور می‌ توانند حق خود را باز پس گیرند. به عبارتی از طرق دادرسی اطلاع می یابند ؛ همین موضوع ضرورت استفاده از مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری را بالا می‌ برد.

همانطور که می‌ دانیم در زندگی امروز و جوامع مدرن اکثر کارها تخصصی شده و برای انجام آن به نیروی کار متخصص نیاز است و همان‌ گونه که برای مشاوره تخصصی سلامت از پزشک نظر می‌ خواهیم برای مسائل حقوقی نیز مشورت با مشاور حقوقی یا وکیل ضروری است. چراکه اگر افراد بدون مشورت با یک متخصص حقوقی شکایت و طرح دعوی کنند وقت زیادی در فرآیند پرونده از اشخاص و متخصصان قضایی و دادگاه‌ ها تلف و به اطاله دادرسی می‌ انجامد. همچنین در مسائل حقوقی اصطلاحی به نام اعتبار امر مختومه وجود دارد. به این معنی که امکان طرح دعوا دوباره از فرد سلب می‌ شود.اگر از مشاوره با وکیل استفاده نشود و طرح دعوی یا شکایت بدون آگاهی از قوانین صورت گیرد، ممکن است چنین محرومیت همیشگی برای فرد به وجود بیاید. مشاوره حقوقی با وکیل مانع از طرح چنین مسائلی می‌ شود.

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل به صورت حضوری یا آنلاین و یا تلفنی به شما امکان می‌ دهد از قانونی که برای حل اختلاف یا برطرف کردن مسئله‌ ای وضع شده است. به نحوی صحیح استفاده کنید. بدون مشاوره حقوقی با وکیل استفاده از قوانین، دشوار و حتی غیرممکن است. قوانین با ادبیاتی حقوقی نگاشته شده است و استفاده از آن‌ نیاز به مهارت و تخصص وکلا دارد.

مشاوره حقوقی با وکیل به شما امکان می‌ دهد زمان کمتری به حل مسائل حقوقی بپردازید. زیرا وکلا با استفاده از دانش خود زمان طولانی رسیدگی به مسائل حقوقی را کاهش می‌ دهند. و همچنین با انجام مراحل اداری و حضور در دادگاه و سایر مکان‌ های موردنیاز مانع از تلف شدن وقت موکل خود می‌ شوند.

استفاده از مشاوره حقوقی با وکیل به شما این امکان را می‌ دهد از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری می‌ کنید. چراکه مسائل حقوقی بسیار دقیق است و هر کلمه در یک دعوای حقوقی بار حقوقی بر دوش گوینده می‌ گذارد. بهتر است قبل از هر اقدامی در مسائل حقوقی با یک وکیل مشورت کرده و سپس پیگیری خود را آغاز نمایید تا اطمینان داشته باشید که از نظر قانون حق با شماست.

مفهوم مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره آنلاین به معنی ارائه خدمات حقوقی از طریق اینترنت است. در این روش، مشاوره‌گیرنده با وکیل یا مشاور حقوقی از طریق ابزارهای آنلاین مثل چت، تماس تلفنی و یا ویدئو کنفرانس در ارتباط است. با استفاده از این روش، مشاوره‌گیرنده می‌تواند با وکیل یا مشاور حقوقی به سرعت در مورد موضوع خود صحبت کند و به سوالات خود پاسخ بگیرد.

فواید مشاوره حقوقی آنلاین

۱- سرعت و دقت:

یکی از بزرگترین مزایای مشاوره آنلاین، سرعت و دقت بیشتر در ارائه خدمات حقوقی است. با استفاده از این روش، مشاوره‌گیرنده می‌تواند به سرعت با وکیل یا مشاور حقوقی خود ارتباط برقرار کند و به سوالات خود پاسخ بگیرد.

۲- صرفه‌جویی در هزینه:

۳- دسترسی آسان و مطمئن:

در مشاوره آنلاین، مشاوره‌گیرنده می‌تواند با وکیل یا مشاور حقوقی در هر نقطه از جهان در ارتباط باشد. این امر می‌تواند برای افرادی که در مناطق دور از مراکز شهری مانند مشهد یا تهران زندگی می‌کنند یا مشکلات جسمی دارند، بسیار مفید باشد. همچنین، در مشاوره آنلاین، امکانات امنیتی برای محافظت از حریم خصوصی مشاوره‌گیرنده وجود دارد.

۴- زمان‌بندی انعطاف‌پذیر:

در مشاوره آنلاین، مشاوره‌گیرنده می‌تواند با وکیل یا مشاور حقوقی خود در زمانی که برایش مناسب است، تماس بگیرد. این امر می‌تواند برای افرادی که به دلیل کار و شغل یا مسئولیت‌های خانوادگی، نمی‌توانند در زمان‌های ثابت به دفتر وکالت مراجعه کنند، بسیار مفید باشد.

مشاوره حقوقی آنلاین

افراد و اشخاص حقیقی یا حقوقی به مناسبت مسئله حقوقی خود مبادرت به درخواست جلسه مشاوره حقوقی آنلاین ، حضوری یا تلفنی می نمایند.

در جلسه مشاوره حقوقی آنلاین، وکیل آنلاین و موکل در جلسه مشاوره در خصوص اینکه تداوم ارتباط و نیازهای طرفین در حل مسئله چیست ، مبادرت به رایزنی و ارائه راه حل می‌ نمایند.

مشاور حقوقی آنلاین خوب یکی از نیازهای حل مسئله پیش روی اشخاص حقیقی یا حقوقی بوده که می‌ بایست در انتخاب آن دقت نمایند.

انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین

انتخاب مشاوره حقوقی آنلاین، انتخاب مشاوری است که اولا از قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی کاملا آگاه بوده و ثانیا با داشتن قدرت تحلیل مسائل مختلف می‌ تواند راهنمایی‌ های لازم را در مسائل حقوقی مختلف به موسسات، شرکت‌ ها و افراد نیازمند به این مشاوره‌ ها ارائه دهد.

وظایف مشاوره حقوقی آنلاین

همه امور حقوقی مانند تنظیم قرارداد ها، ارائه راهکارها برای حل بحران‌ های حقوقی، مشاوره درباره قوانین کیفری، خانواده، حقوقی، چک و سفته، تنظیم دادخواست‌ ها و هر نوع مشاوره‌ ای که به‌ نوعی به مسائل قضایی و وظیفه دفتر وکالت مربوط می‌ شود در حیطه وظایف مشاور حقوقی قرار می‌ گیرد.

هزینه وکیل آنلاین را اینجا ببینید.

مشاوره حقوقی آنلاین متخصص

مشاور حقوقی آنلاین می‌ تواند متخصص باشد یعنی در یک یا چند موضوع خاص حقوقی یا کیفری و خانواده دارای تبحر و تخصص باشد. و خدمات خود را در این مباحث به کاربران ارائه دهد.

لازمه مشاوره حقوقی آنلاین

لازمه مشاوره حقوقی آنلاین داشتن درک درستی از قوانین و آشنایی تجربی با روند پرونده‌ های حقوقی در دادگاه‌ ها است. و لازمه هر مشاور حقوقی ای این است که اطلاعاتی که قرار است گره از کار فرد یا شرکتی باز کند را ارائه نماید.

نکاتی که در مشاوره حقوقی آنلاین باید دریافت کنید:

انتخاب وکیل یا مشاور حقوقی با توجه به تخصص و نوع مشکل شما بسیار مهم است. برای انتخاب بهترین وکیل یا مشاور حقوقی، بهتر است ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید و با دیدن نظرات و بررسی‌های قبلی مشتریان، از تجربه آنان استفاده کنید.
پیش از شروع مشاوره، با وکیل یا مشاور حقوقی خود، قیمت و هزینه‌های ارائه خدمات را مشخص کنید. برای جلوگیری از بروز نارضایتی، می‌توانید پیش از شروع مشاوره، قیمت و هزینه‌های ارائه خدمات را با وکیل یا مشاور حقوقی خود مشخص کنید. همچنین، می‌توانید برای جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافی، از پیش پرداخت کنید و هزینه‌های مرتبط با مشاوره را به صورت ثابت تعیین کنید.

هنگامی که با وکیل یا مشاور حقوقی خود در تماس هستید، باید تمامی اطلاعات مرتبط با مورد خود را به وی ارائه کنید. برای داشتن مشاوره بهتر، ارائه تمامی اطلاعات مرتبط با مورد خود بسیار مهم است.
مهم‌ترین نکته، این است که باید با وکیل یا مشاور حقوقی خود به خوبی در ارتباط باشید. برای داشتن نتیجه‌گیری بهتر، باید با وکیل یا مشاور حقوقی خود در تمامی مراحل ارتباطی، با دقت و مرتب باشید.
نتیجه گیری

مشاوره آنلاین یک راه عالی برای دستیابی به مشاوره‌های قانونی است. با این روش، می‌توانید با وکیل یا مشاور حقوقی خود در هر نقطه از جهان در ارتباط باشید و به راحتی از مشاوره‌های خود استفاده کنید. همچنین، با مشاوره آنلاین، می‌توانید هزینه‌های خود را نیز کاهش دهید و از زمان‌بندی انعطاف‌پذیر بهره‌مند شوید.

در انتها، برای داشتن مشاوره‌ای کاملاً خوب و اطمینان دار، باید با توجه به تخصص و نوع مشکل خود، به دنبال وکیل یا مشاور حقوقی مناسب خود باشید و با او در تمامی مراحل ارتباطی، با دقت و مرتب باشید. جهت مشاوره آنلاین و قبول دعاوی در مشهد و تهران با ما در تماس باشید.

تماس مستقیم

همچنین با استفاده از پنل زیر می توانید با انتخاب نوع خدمت، سرویس و کارمند مربوطه و سپس زمان مورد وثوق خود اقدام به اخذ نوبت مشاوره رایگان یا هرنوع خدمات حقوقی دیگر که نیاز دارید نمایید: 
Loading...