وکیل خوب خانواده کیست

وکیل خوب خانواده کیست

وکیل خوب خانواده

وکیل خوب خانواده کیست؟

اصطلاح وکیل خانواده عرفی و نه قانونی بوده و در معانی متفاوتی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

در برخی موارد بر اساس قرارداد وکیل با موکل، وکیل متعهد می‌گردد. که در مدت‌زمان مقرر مبادرت به ارائه مشاوره حقوقی یا اعلام وکالت در مسائل حقوقی اعضای خانواده فرد اقدام نماید. که مطابق قرارداد فرد به‌عنوان وکیل خانواده مشخص و اقدام می‌نماید.

همچنین یکی از انواع دادگاه‌های رسیدگی‌کننده به مسائل حقوقی‌ دادگاه خانواده می‌باشد که در خصوص دعاوی… مبادرت به رسیدگی و رأی می‌نماید. و رأی صادره بعضاً در دادگاه تجدیدنظر یا دیوان عالی کشور قابل‌اعتراض می‌باشد و در رسیدگی به پرونده‌های موضوع ارجاع شده به دادگاه خانواده، وکیل خانواده وکیل دادگستری است. که با دارا بودن پروانه وکالت کارآموزی یا پروانه وکالت پایه‌یک دادگستری نسبت به ارائه مشاوره حقوقی یا اعلام وکالت از جانب طرفین پرونده مرد، زن، … فرزند یا بر خی اشخاص نسبت به حقوق خود که اثبات آن قابل‌بررسی در دادگاه خانواده باشد نماید و در فرایند رسیدگی قضایی مبادرت به همیاری با موکل خود می‌نماید.

وکیل خانواده وکیلی است که بنا بر آزموده‌ها و تجربیات قضایی و دادرسی خود که در طی سالیان فعالیت وکالتی خود داشته به‌صورت مجرب مبادرت به ارائه مشاوره حقوقی یا اعلام وکالت برای حل مسائل اختلاف بین زن و شوهر می‌نماید.

اگر می خواهید با ویژگی های یک وکیل خوب بیشتر آشنا شوید، کلیک نمایید…

جهت مشاهده نتایج پرونده های موفق در رابطه با طلاق و حضانت کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *