تفاوت خدمات وکالتی و مشاوره

خدمات وکالتی و مشاوره

خدمات وکالتی و مشاوره

تفاوت خدمات وکالتی و مشاوره:

مطابق قانون وکالت مصوب ۱۳۲۵ وکالت و مشاوره می‌ بایست توسط افراد واجد شرایط قانونی صورت بگیرد و مشاوره یا اقدام برای انجامِ امر حقوقی، توسط وکیل و در غالب رفتار وکالتی منوط به توافق بین طرفین باشد که می‌ تواند به صورت مجازی، تلفنی یا حضوری صورت بگیرد. اطمینان به مشاور حقوقی از طریق تحقیق و جستجوی بهترین وکیل موردنیاز توسط اشخاص صورت می‌ گیرد.

مشاوره حقوقی حضوری یکی دیگر از خدماتی است که هر موسسه حقوقی اقدام به ارائه آن می‌ نماید. شرکت در چنین جلسه مشاوره‌ ای نقطه عطفی در هر پرونده حقوقی خواهد بود. امکان برقراری ارتباط حضوری با وکیل پایه یک دادگستری با تجربه و کار بلد راه‌ های بسیار سریع و راحتی برای موفقیت در یک پرونده حقوقی به روی شما باز خواهد کرد. اولین و مهم‌ ترین قدم برای موفقیت در هر مسئله‌ ای اطلاع از قوانین درست آن بوده و این مهم، نیاز به مشاوره حقوقی حضوری خواهد داشت؛ البته تجربه و شخصیت وکیل شما نیز در روند چنین جلساتی تأثیرگذار است. فراموش نکنید که بهترین زمان برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی حضوری قبل از هر اقدامی است. قدم گذاشتن به یک بحران حقوقی، کیفری و یا تجاری نیاز به یک راهنمای با تجربه داشته تا شما را در مسیر درست قرار دهد.

شرکت در جلسه مشاوره حقوقی نیازمند صرف وقت و هزینه‌ هایی است.

در بسیاری از مواقع نه وقت لازم برای چنین امری در اختیار شرکت‌ ها یا افراد می‌ باشد. نه پرداخت چنین هزینه‌ هایی برای برخی از امور حقوقی منطقی به نظر می‌ رسد. استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مجازی بهترین دستورالعمل برای چنین زمان‌ هایی است. که هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه‌ جویی خواهد کرد. ارتباط با یک وکیل و استفاده از خدمات مشاوره حقوقی در لحظاتی حساس می‌ تواند شما را از ورود به یک منجلاب بزرگ نجات داده و چراغ راه شما شود. برای کسانی که از مسائل حقوقی آگاهی نداشته و در لحظه نیاز به تصمیم‌ گیری درباره چنین موضوعاتی دارند. ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی و مجازی بیش از سایرین نیز می‌ باشد. یک وکیل خوب بااطلاع از شرایط شما قادر خواهد بود تا بهترین راهنمایی‌ ها را به شما عرضه دارد.

در روزگار کنونی که مکان در حل مسئله حقوقی یا کیفری تاثیرگذار نمی‌ باشد، رویکرد وکالت از طریق آنلاین توسط وکیل‌ های ایران و بین‌ الملل مورد استفاده قرارگرفته است. بسیاری از وکیل‌ ها بر حسب نیاز روز جامعه حقوقی از جمله رسیدگی‌ های دادرسی از طریق جلسات آنلاین و امضا الکترونیک صورت‌ جلسات مبادرت به فعالیت می‌ نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *